24. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Kolostor az erdő mélyén
22

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Kolostor az erdő mélyén

Olaj, farost, 40x30,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

23

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Madonna gyermekével

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
47

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Hegyvidéki folyó

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
67

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Női akt

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
217

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Tóparton

Kikiáltási ár: 380 000 Ft