51. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Komód kerámia tárgyakkal (Csendélet komódon), 1959
132

Czimra Gyula (1901-1966)

Komód kerámia tárgyakkal (Csendélet komódon), 1959

Olaj, papírlemez, 25x20 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 959. Hátoldalán autográf felirat: Imrikének szeretettel adja Gyula bácsi. Rákoshegy 1962. június 19.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

‣ Czimra Gyula emlékkiállítás. Erdős René Ház, Budapest, 1998. november – december
‣ Czimra Gyula (1901-1966) festőművész kiállítása. Városi Képtár – Deák Gyűjtemény, Székesfehérvár, 2010. katalógus: 6