A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Korniss Dezső (1908-1984) Kompozíció
121

Korniss Dezső (1908-1984)

Kompozíció

Tempera, papír, 90x60 cm
Jelezve jobbra lent: Korniss D., jelezve balra lent: Uvaterv Győr Pu. Mozaikterv 1. Sz. 1:5
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger – Stimmungsimpressionismus, Judendstil, Moderne. Historischen Museums der Stadt Wien, Bécs, 2002. október 24 – március 2., 214. oldal, katalógus: 7.2.1.