21. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció
99

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció

Olaj, karton, 30x37 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Kiállítva: • Mattis Teutsch János kiállítása. Erdész Galéria, Szentendre, 1988. katalógus: 15. • Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 1999. június 18 – július 18. (katalógus nélkül)

Kiállítva és reprodukálva: Lélek és forma. Mattis Teutsch János képeinek kiállítása. Velence, 1981.