22. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Kompozíció
198

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Kompozíció

Olaj, papírlemez, 80x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Proveniencia: korábban Kohner Adolf tulajdonában

Kiállítva: 1925-26. évi Akt kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1925. december – 1926. január, katalógus: 66.