8. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció, 1922
43

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció, 1922

Olaj, papír, 36x29 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Védett

18

Fák

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
77

Álló női akt

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft