Soros árverés
Maatsch, Thilo (1900-1983) Kompozíció, 1929
41

Maatsch, Thilo (1900-1983)

Kompozíció, 1929

46,5x36,5 cm, Tus, akvarell, papír
Jelezve hátoldalon: M Thilo XX 1929
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

64

Maatsch, Thilo (1900-1983)

Sárga kompozíció

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
99

Maatsch, Thilo (1900-1983)

Kompozíció, 1921

Kikiáltási ár: 200 000 Ft