Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Kompozíció, 1930
85

Kádár Béla (1877-1956)

Kompozíció, 1930

Olaj, vászon, 105x70 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla