Kortárs aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció, 1946
3

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció, 1946

Olaj, papírlemez, 64x90 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 946, Jelezve hátoldalon: Marosán Gyula, Budapest
Kikiáltási ár: 550 000 Ft