13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lossonczy Tamás kortárs aukció
117

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kompozíció, 1947

Akvarell, tus, papír, 31 x 43 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1947
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft