Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Bán Béla (1909-1972) Kompozíció, 1947
117

Bán Béla (1909-1972)

Kompozíció, 1947

Olaj, vászon, 68x52 cm
Jelezve jobbra lent: Bán 947