2. Grafikai aukció
Beöthy Etienne (1897-1961) Kompozíció, 1948
124

Beöthy Etienne (1897-1961)

Kompozíció, 1948

Színes litográfia, papír, 54,5 x 37 cm
Jelezve balra lent: E Beöthy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:

Galerie Maeght, Paris, 1948

REPRODUKÁLVA:

Derriére le Miroir kiadvány, 1948