4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Lahner Emil (1893-1980) Kompozíció, 1953
92

Lahner Emil (1893-1980)

Kompozíció, 1953

Olaj, vászon, 54 x 81 cm
Jelezve jobbra lent: E Lahner, Jelezve hátoldalon: 1953
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft