1. Grafikai aukció (2021. április)
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció, 1958
24

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció, 1958

Akvarell, tus, papír, 47 x 33 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán '958, Hátoldalon felirat: "Marosán Gyula műve – Pán Imre Párizsi Gyűjteményéből" M.G. 1964
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft