6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Orosz Gellért (1919-2002) Kompozíció, 1960
12

Orosz Gellért (1919-2002)

Kompozíció, 1960

Olaj, akvarell, papír, 41 x 30 cm
Jelezve balra lent: Orosz G 60. X. 6.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft