37. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Kompozíció , 1960
79

Bálint Endre (1914-1986)

Kompozíció , 1960

Olaj, vászon, 92x40 cm
Jelezve jobbra lent: A. Bálint 60, Jelezve a vakrámán: Bálint
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft