60. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Kompozíció, 1961
66

Bálint Endre (1914-1986)

Kompozíció, 1961

Olaj, vászon, 50,5x120,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 61, Bálint
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft