6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Hincz Gyula (1904-1986) Kompozíció, 1972
84

Hincz Gyula (1904-1986)

Kompozíció, 1972

Olaj, papírkollázs, vászon, 80 x 65 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft