22. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Kompozíció, 1974
167

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció, 1974

Olaj, vászon, 33x41 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 74
Kikiáltási ár: 350 000 Ft