8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gellér B. István (1946-2017) Kompozíció, 1975
101

Gellér B. István (1946-2017)

Kompozíció, 1975

Olaj, vászon, 49 x 29 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1975, Jelezve vakrámán: Rechnitzer gyűjtemény 2011
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

PROVENIENCIA:

egykor a Rechnitzer-gyűjteményben