17. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Kompozíció, 1976
67

Hincz Gyula (1904-1986)

Kompozíció, 1976

Olaj, vászon, 103x120 cm
Jelezve hátoldalon: 976 VI.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft