14. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Kompozíció, 1976
181

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció, 1976

Olaj, vászon, 60x220 cm
Jelezve jobbra lent: 1976 Barcsay
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

111

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft