64. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Kompozíció, 1985
17

Klie Zoltán (1897-1992)

Kompozíció, 1985

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, Hátoldalon autográf felirat: Klie Zoltán 50x60 Kompozíció, 1985
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft