9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bartl József (1932-2013) Kompozíció, 1991
21

Bartl József (1932-2013)

Kompozíció, 1991

Olaj, vászon, 60 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 91
Jelezve hátoldalon: Bartl 91
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft