6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Lantos Ferenc (1929-2014) Kompozíció, 1998
77

Lantos Ferenc (1929-2014)

Kompozíció, 1998

Akvarell, tus, papír, 29 x 20 cm
Jelezve jobbra lent: Lantos 1998
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft