11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Konok Tamás (1930-2020) Kompozíció, 1998
56

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció, 1998

Akril, vászon, 101 x 66 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1998/77
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft