26. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Kompozíció, 1998
43

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kompozíció, 1998

Olaj, vászon, 30,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy 98, Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1998
Kikiáltási ár: 240 000 Ft