12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Harasztÿ István kortárs aukció
68

Harasztÿ István (1934-2022)

Kompozíció, 2001

Olaj, farost, 68 x 68 cm
Jelezve balra lent: Haraszty István 2001
Hátoldalon autográf felirat: Ludman Lajosnak Szeretettel és tisztelettel Haraszty 2008/06/26
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

9

Harasztÿ István (1934-2022)

Patika, 2005

Kikiáltási ár: 340 000 Ft