Kompozíció, 2008
Olaj, farost, 64 x 64 cm
Jelezve hátoldalon: Lantos 2008
Hátoldalon: Hagyatéki pecsét, Ajánlás: Holics Lacinak nagy szeretettel és barátsággal 2019. június 20. Apagyi Mária
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft