12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Lantos Ferenc pécsi műhely kortárs aukció
117

Lantos Ferenc (1929-2014)

Kompozíció, 2008

Olaj, farost, 64 x 64 cm
Jelezve hátoldalon: Lantos 2008
Hátoldalon: Hagyatéki pecsét, Ajánlás: Holics Lacinak nagy szeretettel és barátsággal 2019. június 20. Apagyi Mária
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

116

Lantos Ferenc (1929-2014)

Hegyes geometria I., 1969

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft