35. aukció
Ország Lili (1926-1978) Kompozíció
49

Ország Lili (1926-1978)

Kompozíció

Olaj, farost, 60x40 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Lili
Kikiáltási ár: 800 000 Ft