7. Háború utáni és kortárs művek aukciója (2021. november)
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció
111

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció

Olaj, vászon, 70 x 40 cm
Jelezve hátoldalon: Marosán Gy. Kompozíció
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft