12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Hencze Tamás kompozíció kortárs aukció
38

Hencze Tamás (1938-2018)

Kompozíció

Olaj, papír, 90 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft