43. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Kompozíció
101

Csernus Tibor (1927-2007)

Kompozíció

Olaj, vászon faroston, 81x60 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft