54. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció
62

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció

Olaj, karton, 35x29 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

PROVENIENCIA:‣ egykor Dr. Erwin Wickert és fia, Ulrich Wickert gyűjteményében‣ majd Ulrich Frank-Planitz gyűjteményében