13. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció
113

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció

Olaj, vászon, 54x67 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán
Kikiáltási ár: 380 000 Ft