6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Szabados Árpád (1944-2017) Kompozíció
18

Szabados Árpád (1944-2017)

Kompozíció

Olaj, vászon, 40,5 x 30,5 cm
Jelezve hátoldalon: Szabados Árpád
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 350 000 Ft