6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Molnár Sándor (1936-) Kompozíció
46

Molnár Sándor (1936-)

Kompozíció

Olaj, papír, 14,5 x 21 cm
Jelezve középen lent: Molnár
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 300 000 Ft