6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció
27

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció

Olaj, papírlemez, 61,5 x 45 cm
Jelezve hátoldalon: Marosán
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft