16. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Kompozíció
174

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció

Olaj, falemez, 21x32 cm
Jelezve jobbra lent: 971 Barcsay
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Proveniencia: a jelenlegi tulajdonos Barcsay Jenőtől kapta ajándékba a képet