69. Tavaszi Aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció (Alakok), 1919-1920 körül
158

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció (Alakok), 1919-1920 körül

Akvarell, papír, 25 x 27,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

  • Mattis Teutsch János kiállítása, Virág Judit Galéria, 2021. június 12. – július 31., kat. 34.

  • Szeredi Merse Pál: Remekművek egy magángyűjteményből. Mattis Teutsch János. Virág Judit Galéria, Budapest, 2020, kat. 34., 91. oldal