37. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Kompozíció (Forme Puissante), 1977
30

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció (Forme Puissante), 1977

Olaj, vászon, 50x65 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 77/24 Forme Puissante 50x65 cm
Kikiáltási ár: 320 000 Ft