Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Kompozíció gyümölcsöstállal és hegedűvel, 1926 körül
82

Kádár Béla (1877-1956)

Kompozíció gyümölcsöstállal és hegedűvel, 1926 körül

Olaj, vászon, 81x70 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla