Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Kompozíció, Hátoldalon: Ölelkezők (fragment)
133

Kádár Béla (1877-1956)

Kompozíció, Hátoldalon: Ölelkezők (fragment)

21x14,5 cm és 14,5x21 cm, Akvarell, papír és Tus, papír
Jelezve középen lent: Kádár Béla, Hátoldalon: jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 Ft