19. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kompozíció homorú formákkal, 1959
17

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kompozíció homorú formákkal, 1959

Tus, akvarell, papír, 24x21 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 959
Kikiáltási ár: 140 000 Ft