8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Marosán Gyula (1915-2003) Kompozíció körökkel, 1973
27

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció körökkel, 1973

Olaj, vászon, 23,5 x 50,5 cm
Jelezve balra lent: Marosan 1973
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft