66. aukció (2021 kortárs)
Orosz Gellért (1919-2002) Kompozíció sárgával és kékkel, 1959
83

Orosz Gellért (1919-2002)

Kompozíció sárgával és kékkel, 1959

Olaj, karton, 41 x 28,5 cm
Jelezve balra lent: Orosz G. 59. V. 18, Jelezve hátoldalon: Orosz Gellért: Kompozíció sárgával és kékkel, Orosz Balázs, a művész fiának igazolása
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

¦ Mezei Ottó: Orosz Gellért festészete. Körmendi Galéria, Budapest, 1999, 64. oldal