59. aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Kompozíció, tájkép, 1960-as évek eleje
115

Rozsda Endre (1913-1999)

Kompozíció, tájkép, 1960-as évek eleje

Olaj, vászon, 53,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda Kereten; hátul: Rozsda
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

¦ A művész egy barátjának hagyatékából (Franciaország)