A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Korniss Dezső (1908-1984) Kompozíció vonattal, 1945
121

Korniss Dezső (1908-1984)

Kompozíció vonattal, 1945

Olaj, vászon, 20,5x33 cm
Jelezve balra lent: Korniss D.