Kádár Béla kiállítás
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kompozíció vörös színekkel, 1964
100

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kompozíció vörös színekkel, 1964

Olaj, fa, 16x38 cm
Jelezve a hátoldalon: Gyarmathy 964